Wpisy Komentarze

Zapiski z Chin » Różne » Dziękuję za głosy!

Dziękuję za głosy!

Zakończyłem swój udział w Konkursie na Blog Roku. W mocno obsadzonej kategorii ‘Ja i moje życie’ blog zajął 30 miejsce (stan na godzinę 10 polskiego czasu, w czwartek 22 stycznia – ponad 51 oddanych głosów – niestety, ale Organizatorzy nie informują o dokładnej liczbie głosów wprowadzając przedziały- stąd moja pozycja z trzema ‘kulkami’ oznaczającymi liczbę głosów między 51 a 250).

Wynik świetny – 30 pozycja na 1524 blogi startujące w tej kategorii to wynik znakomity.

I za ten wynik chciałbym podziękować Wszystkim, którzy oddali swój głos. Dziękuję i niezmiennie zapraszam do zaglądania na moją stronę.

Chciałbym jednocześnie powitać wszystkich nowych czytelników, którzy dzięki temu konkursowi dowiedzieli się o istnieniu tej strony – zachęcam Was do regularnego zaglądania tutaj.

Napisal

Od 2005 w Chinach, gdzie mieszkam, pracuję, obserwuję i piszę :-)

Wpis z kategorii: Różne · Tagi: , , , , , ,

9 komentarze(y) do wpisu: "Dziękuję za głosy!"

 1. Paweł says:

  Mnie jak co roku, powaliło zorganizowanie UPR’owców. Po prośbie o poparcie na blogu Korwina, w pierwszej 10’tce w kategorii polityka znalazło się 7 popieranych przez nich blogów. Korwin co prawda zbeształ głosujących że poskąpili złotówki, bo mogło się znaleźć 8 blogów, ale wynik i tak imponujący.

  Taka wydawałoby się, marginalna partia – a jednak, inne WIELKIE siły polityczne, nie popierały swoich blogujących.

  Jakby na to nie patrzeć, jakaś jaskółka to jest 🙂

  Gratuluję wyniku, do którego przyczyniłem się swoją krwawicą. To kiedy piwo w Szanghaju? (będę w marcu ;] )

 2. YLK says:

  Wojtek, gratulacje, naprawde dobry wynik, i zasluzona nagroda za wysilki w szerzeniu wiedzy o Chinach.

  Pawel – rozumiem, ze Ty prowadzisz blog Myshanghai.eu. Za nic nie udaje sie pozostawic jakichkolwiek komentarzy na nim, a szkoda.

  Pozdrawiam,

  YLK (yaleike.blogspot.com)

 3. Maciek says:

  Gratulacje! Wynik rzeczywiście nie tylko “przyzwoity” ale moim zdaniem to całkiem spory sukces – wyprzedzić prawie 1500 konkurentów to przecież nie byle co.
  A tak swoją drogą – jako człowiek z “branży” (chodzi mi o IT) – zastanawiam się cóż takiego przeszkodziło organizatorom w tym, by informować o dokładnej liczbie oddanych głosów. Mam nadzieję że nie była to “ludzka, ośmioliterowa przywara na zaczynająca się na ‘l’ ” 😉

 4. maydox says:

  Paweł – UPR przynajmniej tutaj może się wykazać 🙂 Na piwo zawsze jestem chętny (rzadko tylko mam czas…) – więc jak najbardziej się piszę. Marzec (druga połowa) może być – dlaczego tylko tak późno? 🙂

  YLK – dziękuję Jarku! Mam cichą nadzieję, że kilku nowych czytelników przybędzie 🙂 Zas komentarze u Pawła – jeśli mnie pamięć nie myli, to się trzeba zarejestrować.

  Maćku – dziękuję za gratulacje! Zaś co do pytania branżowego – dla mnie to też jest niezrozumiałe. Podejrzewam, że w trakcie głosowani miało to zapobiegać syutacji, gdy widzi się, ile głosów nas dzieli od kolejnego głosu i można zmobilizować znajomych/czytelników.

  Szkoda tylko, że po zakończeniu konkursu nie można było przesłać maila do autora strony z ostateczną liczbą głosów, jakie blog uzyskał…

 5. YLK says:

  Wojtek, wielkie dzieki za gest, teraz ja musze wykombinowac, jak dodawac linki do innych blogow u siebie, bo jak dotad gros czasu przeznaczalem na pisanie relacji.

  Na blogu Pawla rejestrowalem sie – raz nawet z sukcesem, ale nie na tyle duzym, zeby moc pozostawic komentarz. No ale sprawa nie na twoj blog, ktory na szczescie dziala bez zarzutu.

  Pozdrawiam serdecznie – YLK (Jarek)

 6. maydox says:

  YLK – polecam się na przyszłość 🙂

 7. YLK says:

  Wojtek, znalazlem rozwiazanie, link jest juz na stronie.

 8. sajm says:

  No to widze, ze te 100 sms-ow wyslanych na Twoj blog nie poszlo na marne 🙂 Zartuje oczywiscie. Gratulacje stary!!!
  Pawel nie chce sie bawic w polityke, i z calym szacunkiem dla Korwina, ale niech On zostanie krolem blogow i raczej nic wiecej 😉
  Pzdr!
  sajm

 9. maydox says:

  YLK – dzięki Jarku za umieszczenie linka 🙂

  Sajm – i za jednego smsa wielkie dzięki 🙂